Logan
 

NOTI SoundRoom

SoundRoom to innowacyjny system mebli biurowych, składający się z przegród, foteli, sof, biurek, ścianek działowych oraz budek telefonicznych.  
W tym szerokim projekcie połączono innowacyjną technologię konstrukcyjną filcowych płyt akustycznych z rozpraszającą dźwięk geometrią odwołującą się do rozwiązań stosowanych w studiach nagraniowych.
Kolekcja przeznaczona jest do otwartych przestrzeni o charakterze biurowym, świetnie się sprawdzi w obiektach użyteczności publicznej takich jak urzędy, biblioteki czy biura co-workingowe. 
Zestawienie mebli wyróżnia zastosowanie pięciu zasadniczych, zunifikowanych wymiarowo i konstrukcyjnie paneli i możliwość konfigurowania na ich podstawie dowolnych brył siedzisk.
Systemowy projekt pozwala na nieograniczone możliwości aranżacji przestrzennej i akustycznej biura do pracy indywidualnej i zespołowej, komfortowych spotkań oraz stref skupienia.
Jakość akustyczna systemu SoundRoom jest potwierdzona wynikami badań przeprowadzonymi przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Katedry Mechaniki i Wibroakustyki. 

Skontaktuj się

Nasi eksperci pomogą dobrać wystrój Twojego biura. Wspieramy i pomagamy w uzyskaniu jak najlepszej przestrzeni dla Ciebie i Twoich pracowników.

Zobacz wybrane rozwiązania marki NOTI

powrót