Logan
 

Poznaj nasz zespół

z Warszawy, który chętnie Ci pomoże

Agnieszka Kędroń
Dyrektor włoskiej marki MIG
tel. 608 298 349 agnieszka.kedron@logan.com.pl
Łukasz Kędroń
Dyrektor Oddziału
tel. 694 489 179 lukasz.kedron@logan.com.pl
Magdalena Sawicka
Ambasador marki Jesse
tel. 538 631 921 magdalena.sawicka@logan.com.pl
Diana Bacher
Office Manager
tel. 532 401 404 diana.bacher@logan.com.pl
Agnieszka Kanabrocka
Project Manager
tel. 660 769 760 agnieszka.kanabrocka@logan.com.pl
Daria Krawczyk
Project Manager
tel. 668 863 380 daria.krawczyk@logan.com.pl
Marcin Boratyn
Project Manager
tel. 668 863 375 marcin.boratyn@logan.com.pl
Bartosz Wolski
Architekt wnętrz
tel. 538 632 701 Bartosz.wolski@logan.com.pl

Warszawa

tel. 22 698-82-85
tel. 22 698-82-86
e-mail: warszawa@logan.com.pl

poznaj showroom

Zobacz także nasze inne showroomy

LUBLIN

ul. Diamentowa 4a, 20-447, Lublin

 

Godziny otwarcia: 8.00 – 16.00
e-mail: lublin@logan.com.pl
tel. 81 524 49 86

 

poznaj showroom

 

KRAKÓW

ul. Lasówka 42, 30-718, Kraków

 

GODZINY OTWARCIA: 8:30 – 16:30
e-mail: krakow@logan.com.pl
tel. 12 262 90 80

 

poznaj showroom

 

KATOWICE

ul. Korfantego 141a, 40-154, Katowice

 

GODZINY OTWARCIA: 8:00 – 16:00
e-mail: katowice@logan.com.pl
tel. 32 757 98 88

 

poznaj showroom