Kontakt

ul. Lasówka 42
mail: logan@logan.com.pl
tel. (12) 262 90 80

Kraków

ul. Lasówka 42
mail: logan@logan.com.pl
mail: krakow@logan.com.pl
tel. (12) 262 90 80

Anna Kulpa
Branch Director
tel. 692 412 155 anna.kulpa@logan.com.pl
Wanda Woźnica
Senior Project Manager
tel. 694 489 178 wanda.woznica@logan.com.pl
Anna Wolnicka
Project Manager
tel. 694 489 177 anna.wolnicka@logan.com.pl
Izabela Maciejowska
Project Manager
tel. 692 414 560 izabela.maciejowska@logan.com.pl
Natalia Jaworska
Project Manager
tel. 668 863 373 natalia.jaworska@logan.com.pl
Magdalena Jawień
Interior Designer
  magdalena.jawien@logan.com.pl
Michał Twardowski
Interior Designer
tel. 532 354 686 michal.twardowski@logan.com.pl
Faustyna Włodarczyk
Interior Designer
tel. 532 354 884 faustyna.wlodarczyk@logan.com.pl
Natalia Slávik
Senior Project Assistant
tel. 538 633 361 natalia.slavik@logan.com.pl
Katarzyna Kuczeła
CEO Assistant
tel. 668 863 374 katarzyna.kuczela@logan.com.pl
Emilia Gacek
Project Assistant
tel. 889 050 009 emilia.gacek@logan.com.pl
Paulina Wikierska
Project Assistant
tel. 538 631 956 paulina.wikierska@logan.com.pl
Małgorzata Jachimczak
Project Assistant
tel. 538 634 155 malgorzata.jachimczak@logan.com.pl

Warszawa

ul. Radzymińska 257
mail: warszawa@logan.com.pl
tel.
(22) 698 82 85

Agnieszka Kędroń
Italian Brands Director
tel. 608 298 349 agnieszka.kedron@logan.com.pl
Łukasz Kędroń
Branch Director
tel. 694 489 179 lukasz.kedron@logan.com.pl
Agnieszka Kanabrocka
Project Manager
tel. 660 769 760 agnieszka.kanabrocka@logan.com.pl
Gerard Kurkus
Project Manager
tel. 532 403 900 gerard.kurkus@logan.com.pl
Bartosz Wolski
Interior Designer
tel. 538 632 701 Bartosz.wolski@logan.com.pl
Julia Garbacik
Project Assistant
tel. 668 863 375 julia.garbacik@logan.com.pl
Emilia Cisek
Project Assistant
tel. 668 863 380 emilia.cisek@logan.com.pl
Dominika Kramarczyk
Social Media Manager
tel. 696 089 941 dominika.kramarczyk@logan.com.pl

Katowice

al. Korfantego 141a
mail: katowice@logan.com.pl
tel. (32) 757 98 88

Robert Grzesik
Branch Director
tel. 604 138 723 robert.grzesik@logan.com.pl
Wojciech Buzalski
Project Manager
tel. 668 863 371 wojciech.buzalski@logan.com.pl
Elwira Wróbel
Project Manager
tel. 664 729 756 elwira.wrobel@logan.com.pl
Katarzyna Nowak
Interior Designer
tel. 668 863 376 katarzyna.nowak@logan.com.pl
Małgorzata Tunk
Project Assistant
tel. 668 863 377 malgorzata.tunk@logan.com.pl

Lublin

ul. Diamentowa 4a
mail: lublin@logan.com.pl
tel. (81) 524 49 86

Elżbieta Ozga
Branch Director
tel. 668 863 379 elzbieta.ozga@logan.com.pl
Małgorzata Piątek
Project Manager
tel. 694 489 176 malgorzata.piatek@logan.com.pl
Marcin Kozioł
Project Manager
tel. 538 634 046 marcin.koziol@logan.com.pl
Joanna Dąbrowska
Project Manager
tel. 882 820 746 joanna.dabrowska@logan.com.pl
Zofia Piłat
Interior Designer
tel. 606 327 602 zofia.pilat@logan.com.pl
Sabina Pilip
Interior Designer
tel. 532 402 744 sabina.pilip@logan.com.pl
Paweł Stanisławek
Logistic Service
tel. 668 578 672 pawel.stanislawek@logan.com.pl
Arkadiusz Stachyra
Logistic Service
tel. 882 821 251 arkadiusz.stachyra@logan.com.pl

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z Internetu. Wyrażając zgodę, zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką plików cookie.

Privacy Settings saved!
Ustawienia prywatności

Gdy odwiedzasz dowolną stronę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje w Twojej przeglądarce, głównie w postaci plików cookie. Kontroluj swoje osobiste usługi plików cookie tutaj.


Niezbędne pliki cookie zapewniają podstawowe funkcje, takie jak bezpieczeństwo, zarządzanie siecią i dostępność. Możesz je wyłączyć, zmieniając ustawienia przeglądarki, ale może to wpłynąć na działanie witryny.

Używamy niezbędnych plików cookie, aby nasza strona działała. Chcielibyśmy również ustawić opcjonalne pliki cookie dotyczące wydajności, aby pomóc nam je ulepszyć. Nie ustawimy opcjonalnych plików cookie, chyba że je włączysz. Korzystanie z tego narzędzia spowoduje ustawienie pliku cookie na Twoim urządzeniu, aby zapamiętać Twoje preferencje.

Chcielibyśmy ustawić pliki cookie Google Analytics, aby pomóc nam ulepszyć naszą stronę internetową poprzez zbieranie i raportowanie informacji o tym, jak z niej korzystasz. Cookies zbierają informacje w sposób, który nikogo bezpośrednio nie identyfikuje. Aby uzyskać więcej informacji na temat działania tych plików cookie, odwiedź naszą stronę Prywatność i pliki cookie.

Odrzuć wszystkie usługi
Zaakceptuj wszystkie usługi