Logan
 

Meble włoskie

Moda występuje w wielu dziedzinach życia – choć kojarzy nam się głównie z garderobą i wybiegami dla modelek, trendy zmieniają się także na płaszczyźnie kuchni (np. modna kuchnia molekularna), literatury (schemat niezależnej kobiety występujący ostatnimi czasy bardzo często w literaturze młodzieżowej) oraz wystroju wnętrz. I tak samo jak w przypadku mody odzieżowej, produkty z niektórych państw europejskich zyskują specjalne uznanie ze względu na wyjątkową jakość lub specyficzny design.

Włochy – stolica nowych trendów

Włochy to od czasów renesansu kolebka wszystkiego, co nowe i innowacyjne. Choć to państwo kojarzy nam się głównie z antycznymi ruinami, rozwojem europejskiego malarstwa freskowego, pizzą, lodami i statusem światowej stolicy mody, to staje się także siedzibą specjalistów w dziedzinie projektowania wnętrz.

Nic dziwnego – popularność ich produktów bazuje na wyjątkowej jakości, jaką się one mogą poszczycić. Przecież włoskie samochody to kwintesencja niezawodności i unikatowej estetyki, połączona z możliwością rozwijania ogromnej prędkości. Ubrania od włoskich projektantów to marzenie niektórych kobiet – tak samo jak kosmetyki i perfumy, które odznaczają się niezawodną trwałością. Nie dziwi więc fakt, że meble włoskie to designerskie uosobienie luksusu.

meble włoskie kraków warszawa katowice logan
Pracownia: Agnieszka Ulatowska; Senior Architect w Colliers International

Meble włoskie – odrobina luksusu w Twoich pomieszczeniach

Dlaczego meble włoskie szturmem podbijają serca całej Europy, a nawet i innych kontynentów? Z bardzo prostego powodu – w dobie wszechobecnych sieciówek i produkowanych masowo identycznych produktów, unikatowość jest w cenie. Meble włoskie są tworzone przez renomowanych projektantów i designem znacząco odbiegają od tworzonych taśmowo elementów wystroju wnętrza. Większość mebli włoskich jest także tworzona lub zdobiona ręcznie, ze szczególną dbałością o jakość wykonania, a nie ilość sprzedanych sztuk –  co owocuje co prawda w wyższej cenie, ale także podnosi rangę luksusu, jaką konkretny mebel wprowadza w nasze wnętrza.

Jeśli zależy nam na tym, by wnętrza w naszym domu lub biurze były wyjątkowe, wygodne i minimalistycznie eleganckie, meble włoskie to najlepszy wybór.

Meble włoskie – wyjątkowa jakość i trwałość na lata

Włoscy projektanci starają się podążać w swojej pracy za ciągle zmieniającymi się trendami i wymaganiami potencjalnych klientów. Oznacza to, że ciągle się rozwijają, poszerzają swoje umiejętności, projektują meble coraz lepiej łączące w sobie estetykę z funkcjonalnością. Dodatkowo projektanci mebli włoskich potrafią w godny podziwu sposób łączyć ze sobą różnorakie materiały i surowce – takie jak drewno, szkło, skórę, naturalne tkaniny. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka widać po nich, że są wykonane solidnie i w sposób wymagający ogromnej ilości czasu.

Meble włoskie są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie zarówno unikatowość i komfort użytkowania, ale równocześnie zależy im na wyjątkowej trwałości. Meble włoskie, odpowiednio pielęgnowane i konserwowane, mogą służyć w nienaruszonym stanie nawet parę dekad.

Meble włoskie Logan

Logan to firma, która oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie wykończeń wnętrz. W swojej ofercie posiada szeroki wybór mebli biurowych, pracowniczych, konferencyjnych, gabinetowych i włoskich. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty mebli włoskich Logan, która swoją sprzedaż prowadzi na terenie Krakowa i Warszawy oraz innych dużych miast Polski.