Logan
 

Lady recepcyjne

Podczas projektowania swojej firmy, należy z równą uwagą zadbać o wykończenie gabinetu, biur, a także recepcji. Każde z tych miejsc spełnia inną rolę, jednak wszystkie stanowią miejsca pracy, a ich funkcjonalność jest niezbędna dla prawidłowego i wydajnego funkcjonowania firmy. Warto także zadbać o to, by wszystkie były wzajemnie spójne aranżacyjnie – np. poprzez tę samą gamę kolorystyczną lub dodatki w podobnym stylu. Istotnym elementem wykończenia każdego pomieszczenia w firmie są meble – tworzone specjalnie na potrzeby przedsiębiorstw, dedykowane konkretnym pomieszczeniom, by jeszcze lepiej mogły spełniać swoje funkcje i wymagania klientów i pracowników. W każdym wnętrzu istnieje mebel, który całkowicie dominuje wystrój i przyciąga spojrzenie. W przypadku recepcji, zdecydowanie są to lady recepcyjne.

Dlaczego aranżacja recepcji jest taka ważna?

Recepcja to pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzi klient zainteresowany pobytem w danym hotelu lub usługami danej firmy. Chociaż zdecydowanie najważniejsza jest odpowiednia organizacja pracowników – sprawne odpowiadanie na telefony, klarowna komunikacja i podawanie rzetelnych informacji – to estetyka tego pomieszczenia odgrywa niezwykle istotną funkcję. Aranżacja recepcji buduje pierwsze wrażenie klienta o firmie, wpływa na jego dalsze postrzeganie przedsiębiorstwa. Niezwykle istotne jest, by recepcja była nie tylko uporządkowana i estetyczna, ale także pasowała designersko do reszty budynku i tworzyła z nim spójną całość. Lady recepcyjne są elementem niewątpliwie dominującym to wnętrze – dlatego wybór odpowiedniej jest tak istotny.

lady recepcyjne warszawa
Lada recepcyjna System: Furonto

Lady recepcyjne – jak dobrać odpowiednią?

Mnogość modeli lad recepcyjnych dostępna na rynku pozwala na indywidualne dopasowanie wszystkich mebli biurowych do swoich potrzeb. Dostępne są nie tylko lady recepcyjne zróżnicowane pod względem formy (elipsa, fala, geometryczne kształty) i dodatkowych elementów dekoracyjnych, ale także pod względem materiału, z którego są wytworzone.

Lady recepcyjne wykonane z drewna wprowadzają ciepło i przyjazną atmosferę, są zazwyczaj kojarzone z miejscami typu SPA. Te wykonane ze szkła pasują natomiast do miejsc o nowoczesnym designie, nadają wnętrzu poczucia lekkości i przestrzeni. Oczywiście wszystkie lady recepcyjne muszą być odpowiednio pielęgnowane – w zależności od rodzaju z odpowiednią częstotliwością i konkretnymi środkami.

Lady recepcyjne na zamówienie

Coraz większą popularnością cieszą się meble biurowe na zamówienie. W przypadku lad recepcyjnych jest to całkiem rozsądne – muszą być one idealnie dopasowane do przestrzeni zdatnej do zagospodarowania (za mała będzie wyglądać pospolicie, za duża – jak mur obronny). Dodatkowo, tworzone na zamówienie lady recepcyjne idealnie wpisują się w wymagania każdego projektanta lub przedsiębiorcy i dopasowują do aranżacji całej firmy.

Lady recepcyjne najwyższej jakości

Firma Logan oferuje szeroki wybór lad recepcyjnych tworzonych z myślą o jaki największej satysfakcji każdego klienta. Oferowane przez nich lady recepcyjne odznaczają się niezwykłą trwałością, odpornością i funkcjonalnością, a dodatkowo dostępne są w różnych stylach – tak, by każdy znalazł odpowiadający mu design. Swoje oddziały mamy w miastach Warszawa, Kraków oraz Katowice, a także online.