Logan
 

Meble konferencyjne

Od ogółu do szczegółu

Każde pomieszczenie firmy spełnia swoje wyjątkowe funkcje i wpływa na jej sprawne funkcjonowanie. Pokoje pracownicze muszą być zaprojektowane w taki sposób, by były jak najbardziej komfortowe. Tak by zapewniały poczucie prywatności, intymności, dawały możliwość relaksu – tylko wtedy podwładni mogą wykazywać się wysokimi wynikami i wydajnością.

Gabinet szefa zazwyczaj urządzony jest w eleganckim stylu, jednak z dodatkami i akcesoriami, które pozwalają mu czuć się w tej przestrzeni swobodnie. Recepcja stanowi pierwszy pomost pomiędzy klientem, a firmą. Dlatego musi zachwycać i zaskakiwać zarówno oryginalnym designem, jak i sprawną organizacją pracy.

meble konferencyjne
Biurko System: Glamour meeting Fabryka: Sinetica Krzesło System: Captain Line Fabryka: Sinetica

Wygląd i komfort sali konferencyjnych może w znaczący sposób wpływać na rozwój firmy. To dlatego należy zadbać o unikatowy wystrój tych wnętrza oraz o wygodne meble konferencyjne.

Aranżacja sali konferencyjnych

Sale konferencyjne stanowią pewnego rodzaju wizytówkę firmy – to w nich mają miejsca szkolenia, rozmowy kwalifikacyjne, negocjacje i rozmowy biznesowe. Funkcjonalne i estetyczne zaprojektowanie sali konferencyjnej jest trudne, lecz nie niemożliwe. Należy jednak wziąć pod uwagę wszystkie cele marketingowe swojej firmy i potencjalne potrzeby swoich klientów.

Aranżacja sali konferencyjnej musi odbywać się – tak samo jak aranżacja biura – w granicach wytyczonych przez utarte normy społeczne i konwenanse. Oznacza to, że pomimo naszych indywidualnych gustów i zmysłu estetycznego, warto postawić na stonowane odcienie i jednolity styl mebli konferencyjnych (np. niezbyt dobrze będą wyglądać biurka z naturalnego drewna i krzesła z plastiku o nowoczesnym designie).

Wygoda przede wszystkim – meble konferencyjne

Często zależy nam tak bardzo na estetyce wnętrza, że ergonomię mebli konferencyjnych i komfort siedzenia uznajemy za wartości poboczne. Jest to jednak bardzo poważny błąd. Konferencje, czyli spotkania zawodowe w celu omówienia konkretnego zagadnienia, mogą trwać czasami nawet po parę godzin.

Dyskomfort siedzenia i ból kręgosłupa spowodowany długotrwałym utrzymywaniem nieprawidłowej pozycji ciala mogą wywoływac nerwowośc, która może przekładać się na relacje międzyludzkie w sali konferencyjnej – a tym samym na ostateczny wynik negocjacji. Warto także zainwestować w wygodne i ergonomiczne meble konferencyjne. Nie tylko będą stanowić idealne dopełnienie firmowego wnętrza, ale również pomogą zrelaksować klientów i partnerów biznesowych.

Jakie meble konferencyjne wybrać?

Meble konferencyjne powinny być trwałe i solidne – wykonane z dbałością o szczegóły i z materiałów najwyższej jakości, by służyły przez wiele lat i stanowiły długotrwałą inwestycję, a nie jednorazowy wydatek. Dodatkowo powinny cechować się maksymalną funkcjonalnością.

Meble konferencyjne firmy Logan spełniają wszystkie te warunki, a także dopasowują się do indywidualnych potrzeb klientów i ich unikatowych wnętrz.