Logan
 

NOTI Showroom – dni otwarte w przedwojennej mokotowskiej willi

Z okazji premiery dwóch nowych produktów NOTI, warszawska willa wypełniła się odwiedzającymi. Showroom NOTI to obowiązkowe miejsce na mapie Warszawy. Niesamowity klimat historii miesza się tu z nowoczesnymi meblami i serwuje potężną dawkę estetyki.

Showroom NOTI

Wnętrza są utrzymane w ciepłym minimalizmie. Piaskowe, delikatne kolory tworzą spójną całość z drewnianą podłogą we francuską jodełkę. Warszawska willa, która mieści się na Sadybie posiada także kilka miejsc parkingowych dla gości. Już od przekroczenia bramy nie ma wątpliwości, że to miejsce, którego serce to dobry design.

Logan Meble Biurowe - NOTI Showroom

Showroom NOTI Studio w Warszawie to flagowy budynek marki. Willa z 1923 roku posiada oryginalne elementy, tj. podłogi, schody, okna czy stropy. To z pewnością dodaje jej uroku. NOTI prezentuje swoje meble biurowe (i nie tylko) w tym miejscu od końcówki 2020 roku.

Dla odwiedzających są dostępne 3 poziomy z meblami: parter, pierwsze piętro wraz z tarasem oraz poddasze. Zwłaszcza te ostatnie robi duże wrażenie, ze względu na niskie parapety i artystyczny klimat, który podkreśla wisząca sofa Bouli w formie huśtawki. Na pierwszym piętrze uwagę zwraca przede wszystkim zestawienie kolorystyczne w przedsionku salonu oraz pokaźnych rozmiarów sofa modułowa Daaz.

Logan Meble Biurowe - NOTI Showroom
Piaskowa paleta barw wprowadza do wnętrza spokój i harmonię.

Ronin i Daaz – dwie nowości, obok których nie przejdziesz obojętnie

Sofa Daaz wita gości już na samym wejściu. Jako materiał obiciowy wybrano ciekawą tkaninę w drobne, kolorowe kropki. Wzór może przywodzić skojarzenia z pracami Yayoi Kusamy, a faktura tkaniny jest wyjątkowo miła w dotyku. Sofa modułowa, idealna do przestrzennych wnętrz, takich jak hole hotelowe i biura na planie otwartym, zachwyca innowacyjnym spojrzeniem na klasyczne sofy typu chesterfield.

Inne wydanie Daaz można zobaczyć na pierwszym piętrze willi. W przytulnym salonie, w którym zostały zachowane oryginalne, przedwojenne podłogi i ramy okien, Daaz prezentuje się wyjątkowo dobrze. Kilka modułów sofy przecina pomieszczenie, a neutralna szarość tapicerki koresponduje z beżami i morskim odcieniem dekoracji.

Logan Meble Biurowe - NOTI Showroom
Sofa Daaz (zdjęcie prawe oraz lewe) i kolekcja mebli Ronin (zdjęcie środkowe).

Nowa kolekcja wypoczynkowa Ronin także jest wyeksponowana na parterze. Dzięki temu goście od razu mogą się zapoznać z fotelem zainspirowanym leżanką. W przeciwieństwie do ciepłej i owalnej sofy Daaz, Ronin prezentuje dużo więcej ostrych kątów. Całość jest jednak bardzo łagodna. Nieoczywista miękkość i ciepło projektu to zasługa Piotra Kuchcińskiego, autora większości kolekcji NOTI. W tym również sofy Daaz.

Ronin to fotel ekskluzywny. Łączy kilka typów materiałów, przez to łatwo mu dostosować się do danej aranżacji. Dodatkowo kolor poszczególnych elementów jest kastomizowany. To oznacza że możesz skomponować leżankę w takiej palecie kolorystycznej, jaka pasuje do Twojego projektu.

Logan Meble Biurowe - NOTI Showroom
Nisko osadzone meble w połączeniu z wysokim sufitem to strzał w dziesiątkę.

NOTI Showroom – gościnność i wiedza produktowa

Dni Otwarte nie były kompletne bez skorzystania z szerokiej wiedzy zespołu NOTI. Między oglądaniem ekspozycji i lampką wina, można było pogłębić wiedzę produktową. Prezentacja nowych projektów, przybliżenie materiałów wykończeniowych i uchylenie rąbka tajemnicy w kwestii przyszłych planów NOTI to zasługa Łukasza Hojana, Regionalnego Dyrektora Sprzedaży.

NOTI Studio,
ul. Okrężna 36,
Warszawa